אמריקה שלי

כמה עובדות מעניינות על רעננה

  • בתחילת דרכה נקראה העיר (שהיתה אז מושבה) רענניה, אולם השכנים הערבים של המושבה כינו אותה אמריקייה בשל מספר גדול של דוברי אנגלית שחיו בה.
  • ברעננה 6,000 בתים צמודי קרקע > 1,200 בנייני מגורים.
  • השטחים הירוקים של רעננה משתרעים על פני כ-900 דונם בתוכם פארק רעננה הפרוש על פני כ- 200 דונם. כמו כן מפוזרות ברחבי העיר 95 גינות ציבוריות עם מתקנים לילדים
  • בתוך פארק רעננה נבנה הפארק הראשון בארץ אשר מונגש לילדים בעלי מוגבלויות הלוא הוא "פארק חברים". בפארק ישנם גם מתקנים עבור לקויי ראייה אשר משלבים ריחות של צמחים שונים וצלילים מכלים שונים
  • כמושבה צעירה התפתח ברעננה מנהג נפלא בו כל זוג צעיר שהתחתן נקרא לטעת זוג עצי דקל בפתח הבית כסמל לזוגיות.
  • רעננה היא הראשונה שאימצה את תו התקן הישראלי לבנייה ירוקה והצטרפה לאמנת אלבורג הבינלאומית  
  • ולסיום, לפני כעשור במהלך שנה אחת בלבד נמסרו ברעננה לאימוץ מספר שיא ארצי של כ-300 כלבים !

תושבי רעננה  אם כך,  אוהבים אנשים, טבע ובעלי חיים ובדיוק בשבילם קמה חנות חיות ברעננה שמחזירה להם אהבה. עם מבחר מותגי ציוד ומזון מהמובילים בשוק במחירים משתלמים ומבצעים שווים. אנימל שופ נותנת לתושבי רעננה עוד סיבות לגדל חיות מחמד בכיף.

עולם ומלואו

לכל חיית מחמד יש את הגנטיקה שלה, סביבת המחייה, הרצונות וצרכים שלה. ולכן גם התזונה שלה צריכה להיות מותאמת בדיוק לה. מזון לחיות מחמד איכותי הוא זה שלוקח בחשבון את הצרכים של כל חיית מחמד בהתאם לסוג החיה, לגזע שלה, לאזור המחייה שלי, להרגלים ולמצב בריאותי ונפשי שלה ומספק לה את כל הרכיבים החיוניים שהיא זקוקה לו.

כאשר אתה מחפש לרכוש מזון לחיית המחמד האהובה שלך. עלייך להבין מה הצרכים המדויקים שלה מכיוון שייתכן שמזון איכותי ככל שיהיה יתאים לבעלי חיים אחרים גם אם מאותו הסוג, אבל לא לבייבי שלך – כי בדיוק כמונו כל בעל חיים הוא עולם ומלואו.

אם אתה מתלבט לגבי מה נכון עבור הבייבי שלך באנימל שופ נשמח לייעץ ולמצוא יחד איתך את המזון המתאים ביותר.